Борівська сільська бібліотека-філія №3

63410 Харківська обл.,

Зміївський район,

с. Борова,

вулиця Леніна, буд. 122.

Режим роботи: з 10-00 до 18-00.

Вихідні дні: середа, четвер.

Заснована в 1956 році.

Завідуюча бібліотекою Лукшина Олена Денисівна.

Розміщення – бібліотека знаходиться у окремому приміщенні разом з сільським клубом. Загальна площа приміщення – 100 м2. Кількість кімнат – 1. Рік введення в експлуатацію - 1976 рік. Бібліотека в цьому приміщенні розміщена з 2010 року, знаходиться на балансі Борівської сільської Ради. Утримується за рахунок бюджету сільської Ради.

Основні напрямки роботи:

· сприяння творчому розвитку особистості;

· надання вільного доступу до інформаційних ресурсів;

· забезпечення громади села інформацією щодо діяльності місцевих органів влади та самоврядування, економічного стану району, соціальних та правових питань.

Інформація «Бібліотека сьогодні»

Борівська сільська публічна бібліотека спеціалізується на обслуговуванні масового користувача с. Борове, Звідки, Петрищеве, Реп’яхівка.

З 2010 року бібліотека розташована в новому приміщенні (Сільський будинок культури), яке було капітально відремонтоване і устатковане новими стелажами та меблями. Фонд поповнився новими книгами.

Культурно–просвітницьку роботу Борівської філії вирізняє активна співпраця з Будинком культури, місцевою школою, шкільною бібліотекою, владними структурами, творчою інтелігенцією району.

Творчі здобутки бібліотеки не одноразово висвітлювались на сторінках місцевої преси (газет «Вісті Зміївщини», «Зміївський кур’єр», «Змиевской общественный вестник»)

Головна ознака – організація обслуговування соціально незахищених груп (інвалідів, людей похилого віку, дітей з багатодітних сімей

Кiлькiсть переглядiв: 502

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.