Геніївська сільська бібліотека-музей ім. Г. Підопригори №10

63433 Харківська обл.,

Зміївський район,

с. Геніївка, вул. Леніна буд.71.

Режим роботи: з 10-00 до 18-00.

Вихідні дні: субота, неділя.

Заснована в 1950 році.

Завідуюча – Козлова Лідія Олександрівна.

Структурні підрозділи:

Абонемент

Кафедра з обслуговування юнацтва

Музей Г. Підопригори

Розміщення: бібліотека знаходиться приміщенні сільського будинку культури. Займає 3 кімнати, площа яких – 44 м2. Приміщення в експлуатації з 1967 року. Знаходиться на балансі сільської Ради. Утримується за рахунок бюджету Геніївської сільської Ради. Приміщення бібліотеки оформлене у сучасному стилі. Бібліотечний фонд універсальний, нараховує 21 821 прим, книговидача – 43 696, відвідування – 25 583, користувачів – 2083.

Основні напрямки роботи бібліотеки:

· накопичення та зберігання матеріалів народознавчого та краєзнавчого характеру;

· зберігання відомостей про заснування села Геніївка, історія школи, відомості про героїв війни та праці, людей, що прославили наш край. Для цього також відведений куточок «Моє рідне село».

Інформація «Бібліотека сьогодні»

Бібліотека-музей ім. Галини Підопригори

З 2012 року на базі бібліотеки діє Інтернет-центр. Вона має 2 комплекти комп’ютерного обладнання з безкоштовним доступом до мережі Інтернет.

Телевізор – 1, ксерокс – 1, Аудіо-відео магнітофон.

При бібліотеці діє клуб для дітей та юнацтва - «Джерельце». Його діяльність направлена на вивчення історії краю. Члени – молодь. Мета - знайомство та спілкування з однолітками, обмін інформацією, прийняття участі у програмах, які сприяють виявленню творчих здібностей.

В складі Зміївської ЦБС бібліотека приймала участь у конкурсі програми Бібліоміст і стала його переможцем. Також у районному конкурсі-огляді «Краща сільська бібліотека Харківщини», який відбувся у 2010 році, ми зайняли перше місце .

Бібліотека намагається створити комфортні умови обслуговування, тісно співпрацює з місцевою владою, будинком культури, школами, дитячим садком. Разом з партнерами проводить масові заходи для громади села.

Свою діяльність бібліотека спрямовує на реалізацію державних та місцевих програм: «Здоров’я нації», «Питна вода України», «Молодь України», «Турбота», «Місцева програма розвитку краєзнавства» та ін. В бібліотеці систематично проводиться акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Головна ознака – найбільш повне зібрання документів та інших матеріалів, що стосуються діяльності та особистості мецената Галини Підопригори.

Кiлькiсть переглядiв: 604

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.