Галереї "Комсомольська міська бібліотека"

Слобожанська міська бібліотека-філія

63460 Харківська обл., Зміївський р-н., смт. Слобожанськ, вул. Дружби, буд. 9.

Бібліотека була заснована в 1974 році.

Завідуюча Слобожанською міською бібліотекою – Когут Ольга Володимирівна.

Структура бібліотеки – нерозгорнута, має абонемент, книгосховище та підсобне приміщення

Розміщення: Знаходиться у приміщенні палацу культури на 2-му поверсі виділена 1 кімната площа якої 227 м2.

Пріоритетні напрямки діяльності бібліотеки: обслуговування юнацтва та дорослих користувачів; залучання нових користувачів до бібліотеки; збереження та поповнення фонду бібліотеки науковою та навчально-методичною літературою, художньою літературою для дозвілля, довідковими та бібліографічними виданнями; ведення довідково–пошукового апарату.

При бібліотеці працює клуб «Клуб молодої сім'ї». Рік створення 1996. Ідея створення була продиктована бажанням людей спілкуватися з однодумцями на основі спільних інтересів. Спрямованість – організація цікавого відпочинку, а також поглиблення і розширення знань по певним питанням і темам членів клубу.Мета – через книгу допомагати людям правильно будувати свої відносини; давати знання про правові основи шлюбу, а також надавати такий матеріал, який допоможе читачам раціонально вести домашнє господарство, планувати бюджет, виховувати дітей і т.д.

Співпрацює з Комсомольською селищною радою, загальноосвітньою школою №2, гімназією №2, громадськими організаціями. Бібліотека приймає участь в багатьох культурних заходах, які проводяться на території селища, також у суботниках, акціях. Також у бібліотеки давні творчі стосунки з Будинком Культури, школою естетичного виховання, ліцеєм №1 та гімназією №2, Дитячим спец філіалом для дітей, творчими самодіяльними колективами селища Комсомольське, з місцевими поетами та митцями.

Бібліотека приймає участь в житті населення, систематично готує для нього інформаційні години по сторінках місцевої преси «Екологія району та якість життя людини». Не стоїть бібліотека й осторонь життя району. Так, до Всеукраїнського тижня права, який проводився у районі в грудні кожного року бібліотека підготувала і провела для молоді урок громадянськості – «Є право – є надія».

Головна ознака - бібліотека весь час вишукує, вивчає і впроваджує у практику нові форми бібліотечного обслуговування. Так, однією із таких інноваційних форм, запроваджених бібліотекою, був проведений комплексний захід – українські посиденьки «Чай запашний вам розповість…».

Ми в блозі

Кiлькiсть переглядiв: 477

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.