Слобожанська селищна бібліотека для дітей

63460

Харківська обл.,

смт. Комсомольське,

вул. С.Закори, буд. 95.

Режим роботи: з 8-00 до 17-00,

перерва з 12-00 до 13-00.

Вихідні дні: субота, неділя.

Заснована у 1973 році.

Завідуюча Комсомольської дитячої бібліотеки Колісник Галина Володимирівна.

Структурні підрозділи: абонемент та читальний зал.

Розміщення: перший поверх житлового будинку, куди бібліотека переїхала у 1974 році. Загальна площа приміщення 228 м2, з них дві кімнати: абонемент – 66 м2 та читальний зал – 83 м2, фойє і книгосховище загальною площею 43 м2, підсобні приміщення. Фонд універсальний, спрямований на дитячого користувача та керівників дитячого читання, обсягом 19054 примірники. Книговидача – 47386, відвідувань 21145. Користувачів 2250.

Основний напрямок роботи Комсомольської дитячої бібліотеки літературне краєзнавство та робота з літературно обдарованими дітьми, дітьми-сиротами; обслуговування дітей-інвалідів на дому.

Інформація «Бібліотека – сьогодні»

Філіал спеціалізується на обслуговуванні дітей та керівників дитячого читання

Технічне оснащення: телефон, радіола «Романтика-105».

29 травня 2007 року в дитячій бібліотеці відбулося перше засідання клубу за інтересами «Поетична світлиця». Керівником клубу стала місцева поетеса Людмила Василівна Отроша. Членами клубу є поети та любителі поезії. Тематична спрямованість – літературно-естетичне виховання.

Бібліотека стала переможцем районного огляду-конкурсу «Краща сільська бібліотека Харківщини», який проводився у 2010 році. (Посіли 2 місце).

Кожного року юні користувачі бібліотеки беруть активну участь у конкурсі «Кращий читач року». Дітям дуже подобається змагатися. Це сприяє їх творчому розвитку.

Бібліотека впродовж багатьох років співпрацює з Комсомольською селищною радою та приймає активну участь в соціально-економічному та культурному розвитку селища. Також партнерами Комсомольська гімназія №1 та Комсомольський ліцей №2, дошкільні дитячі заклади, та ін.

Приймає активну участь у районних акціях та суботниках, в проведенні осіннього та весняного місячника з благоустрою, озеленення та санітарної очистки селища.

Головна ознака – збереження та розвиток культурної спадщини регіону.

Кiлькiсть переглядiв: 512

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.