Шелудківська сільська бібліотека-філія №25

Галереї "Шелудківська сільська бібліотека"

63440, Харківська обл., Зміївський р-н., с. Шелудьківка, вул Леніна, 103

Заснована у 1937 році.

Завідуюча Підопригора Лариса Василівна.

При бібліотеці діє кафедра по обслуговуванню юнацтва.

Розміщення: бібліотека знаходиться на другому поверсі в приміщенні разом з сільським будинком культури, поштою. Займає 1 кімнату, площа якої 100 м2. Приміщення в експлуатації з 1974 року, з цього ж року тут розміщена бібліотека. Знаходиться на балансі Шелудківської сільської Ради. Утримується за рахунок бюджету сільської Ради. Бібліотечний фонд універсальний, нараховує 20229 прим.

Основні напрямки роботи: задоволення інформаційних потреб населення села Шелудьківка

Інформація «Бібліотека сьогодні»

Шелудківська сільська бібліотека є масовою бібліотекою широкого профілю.

Технічне обладнання: 3 комп’ютера зі веб-камерами та навушниками, принтер – 1, сканер – 1. Сільська рада забезпечила комп’ютерними столами, аудиторними столами та стільцями, підключено Інтернет.

Молодіжний клуб «Індиго» був створений на базі сільської бібліотеки у 2010 році, як альтернатива модним сучасним молодіжним розвагам. Заняття, що проводяться в цьому клубі, спрямовані на розширення свідомості підлітків, пізнання свого власного «я», придбання навиків дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Шелудьківська сільська бібліотека в числі з іншими та Зміївською центральною бібліотекою взяла участь та отримала перемогу у другому раунді конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст З січня місяця 2012 року в бібліотеці діє Центр вільного доступу до ресурсів Інтернет.

Бібліотека стала переможцем обласного огляду-конкурсу «Краща сільська бібліотека Харківщини», який проводився у 2010 році (посіли 3 місце).

Шелудьківська сільська бібліотека працює разом зі школою, сільським клубом, сільською радою. Виконує всі доручення Шелудьківської сільської ради, постійно приймає участь у виборах. Є депутатом сільської ради. Всі культурно-масові заходи в селі проводять з участю сільської бібліотеки.

Бібліотека активно приймає участь у соціальних і культурних акціях регіону. Впроваджуючи інноваційні форми роботи з використанням комп’ютера та мережі Інтернет масові заходи стали більш цікавішими, бібліотека стала осередком дозвілля населення.

Головна ознака -- до послуг користувачів безкоштовний доступ до інформації в мережі Інтернет, безкоштовне навчання роботі на комп'ютері, заняття з інформаційної грамотності, спілкування в соціальних мережах, використання електронної пошти, спілкування в скайп, запис отриманої інформації на диск чи флеш-накопичувач.

Кiлькiсть переглядiв: 450

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.