30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек, який щорічно відзначається 30 вересня, працівники Зміївської ЦБС відзначили оригінально. В цей день в черговий раз бібліотекарі подорожують по Україні. Цього року бібліотекарі відвідали дуже цікаве місце поблизу м. Харкова, по окружній дорозі в районі П'ятихаток. У народі воно називається просто зоопарком Фельдмана, а насправді це "Фельдман Екопарк"(Дергачівський район, селище Лісове, Київське шосе, 12).

Народний депутат Олександр Фельдман, який славиться своєю любов'ю до тварин, розбив цей зоопарк на території колишнього піонертабору і повністю його містить. За рішенням власника вхід до самого зоопарку тут безкоштовний.

Тварини в цьому невеликому зоопарку дуже доглянуті, а персонал - доброзичливий. Тут живуть тигри, олені, мавпи, кролики, свинки й багато інших звірів й птахів. Територією прогулюються фазани і павичі, посаджено багато квітів, розбиті гарні водойми з різнобарвними рибками. У контактному зоопарку можна гладити й годувати тваринок. Працівники зоопарку навіть дозволяють погладити і сфотографуватися з тваринами.. Захопленню немає меж, коли мавпочки проробляють свої трюки. Атмосфера дуже доброзичлива, ми прекрасно провели тут час.

Фото тут

Кiлькiсть переглядiв: 469

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.