Бібліотечному фахівцю

Cайт «Бібліотечному фахівцю» розрахований на фахівців публічних бібліотек України.


Сайт складається з декількох розділів, кожен має кілька підрозділів.


«Офіційна інформація» містить закони, постанови, укази, стандарти, інструкції в галузі бібліотечної справи.


У розділі «Бібліотеки України» представлені публічні бібліотеки України по областях, коротка інформація про них, інтернет-адресу та e-mail, а так само інтернет-адреси бібліотек України різного відомчого підпорядкування.


Розділ «Електронні ресурси» містить опис електронних ресурсів, переважно, українського сектора Інтернету; електронні бібліотеки згруповані за тематичними розділами.


«Статистична аналітика» надає в електронному вигляді щорічний збірник статистичних даних бібліотек «Бібліотечна Україна в цифрах» (починаючи з 1998 р). Форми статистичної звітності. Науково-дослідна робота бібліотек.


«Бібліолоція» містить інформацію про новини бібліотек з фахових періодичних видань. Систематично інформує про нові надходження фахової літератури, які надходять в сектор організації бібліотечної освіти відділу НАРБС. Також надано «Каталог статей іноземних періодичних видань».


«Практичні рекомендації» - віртуальна довідка, офлайн консультації фахівців в режимі «питання-відповідь». На запитання користувачів відповідають фахівці відділу наукового аналізу та розвитку бібліотечної справи.
«On-line Публікації" - видання співробітників НПБ України.

У розділі «Бібліотеки-ювіляри» відстежуються знаменні дати публічних бібліотек України.

Кiлькiсть переглядiв: 544

Фотогалерея

Дата останньої зміни 30 Квітня 2023

Цей сайт безкоштовний!